Resimle Ayırma Büyüsü

Resimle Ayırma Büyüsü Nedir? 

Resimle ayırma büyüsü birbirinden ayrı kalmasını istemiş olduğunuz 2 evli çiftin, nişanlının ya da sevgilinin resimleri kullanılarak yapılmakta olan büyü çeşididir. Resim ile ayırma büyüsü bir tür soğutma büyüsü olup, bu sebeple de kara büyü sınıfındadır. Resimle ayırma büyüsünü kullanarak ayrı düşmesini istediğiniz, kıskandığınız ya da birlikte olmasından hoşnut olmadığınız iki çifti kolaylıkla ayırabilirsiniz. Bu büyü çeşidini genel olarak sevdiği bir kızın ya da erkeğin başkası ile evlenmesi sonucu, bir annenin ya da babanın kızına ya da oğluna evliliğini uygun görmediği kişiye karşı kullanılmaktadır.

Resimle ayırma büyüsü, diğer soğutma tarzı büyü çeşitlerine göre yapımı çok kolay olup, kolayca etkisini gösterebilen bir büyüdür. Ancak resimle ayırma büyüsüne vakıf olmayan medyum ya da büyücüler tarafından bu büyünün yapılması olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Hemen hemen her büyü çeşidinde olduğu gibi bu büyüyü de kesinlikle tek başınıza yapmaya kalkışmamalısınız. Yoksa istenmeyen sonuçların sizin ya da sevdiğiniz bir kişide çıkmasına sebebiyet verebilirsiniz. Resimle ayırma büyüsü eski zamanlarda kaya üzerine ya da tabletlere çizilen resimler ile yapılmaktaydı. Ancak günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile birlikte resimle ayırma büyüsü daha kolay yapılmaktadır. Çünkü çağımızda hemen hemen herkes akıllı cep telefonlarına sahip ve bu telefonlar sayesinde de kolaylıkla bir kişinin fotoğrafını çekebiliyor.  

Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır? 

Resimle ayırma büyüsünü Hristiyan olsun, Yahudi olsun, Musevi olsun, Ermeni olsun ya da Müslüman olsun hiç fark etmeksizin her dine tabi olan büyücü rahatlıkla uygulayabilir. Ancak bu büyüde enerji alemi, yani diğer ismi ile frekans aleminden davet edilecek olan varlıkları (cinler) doğru bilen bir büyücü ya da medyumun resimle ayırma büyüsünü yapması gerekmektedir. Resimle ayırma büyüsünde isminden de belli olduğu üzere ilk gerekecek envanter fotoğraftır. Yani ayrılmasını istediğiniz çiftlere ait hem şahsi birer adet fotoğrafları, hem de aynı karede yer aldıkları resimlerinin olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra ayrılmasını istediğiniz çiftlerin annelerinin isimleri, babalarının isimleri, doğum tarihleri (gün, ay ve tarih biçiminde), kişilerin ortak kullandıkları şahsi bir adet eşyası, kişilerin kendilerinin kullanmış olduğu şahsi birer adet eşyası (kadın ise tokası olabilir, erkek ise kıyafet parçası olabilir), bayandan alınacak 2 adet saç teli ve erkekten alınacak 2 adet sakal tüyü gerekmektedir. Yukarıda ki materyaller ve bilgiler haricinde; resimle ayırma büyüsünü uygulayacak olan medyumun ya da büyücünün de bir takım materyaller edinmesi gerekmektedir. Bunlar: birisi siyah, diğeri kırmızı olmak üzere 2 adet taş; birisi siyah, diğeri beyaz olmak koşulu ile 2 adet adak kurban; soğan ve sarımsak kabukları (gramajı önemli değil); bir adet mürekkebe batırıp yazılacak kalem (içi boş olacak); ceviz ağacı ile incir ağacından alınmış olan birer yaprak ve incir ağacı sütü gerekmektedir. 

Birinci etapta çiftlere ait olan şahsi ve aynı karede bulundukları fotoğraflar biri siyah, diğeri beyaz olan adakların kanına batırılır ve kurutmaya bırakılır. İkinci etapta yine her iki adağın kanının içine incir ağacı sütü dökülür ve siyah bir mürekkep ile karıştırılır. Üçüncü etapta bu mürekkep kullanılarak kişilere ait olan şahsi resimlerinin arka bölümüne yine çiftlerden alınan şahsi bilgileri yazılır. Aynı şekilde ortak karede yer aldıkları fotoğrafa da çiftlerin bilgileri ortak olarak yazılır. Dördüncü etapta siyah taş erkeğin fotoğrafına kanlı ve kurumuş bir ip ile bağlanır, kırmızı taşta bayanın fotoğrafına aynı şekilde bağlanır. Beşinci etapta ortak karede yer aldıkları fotoğrafları ortadan ikiye yırtılarak, soğan ve sarımsak kabukları ile beraber sahanda yakılır ve külleri ile beraber kişilerin şahsi fotoğrafları birbirine sıkıca bağlanarak, bir mezarlığa gömülür ve böylelikle büyü tamamlanmış olur. Resimle ayırma büyüsü etkisini bir anda gösteren bir büyüdür. Çiftler ayrıldıktan sonra ölene dek bir daha asla bırakın birlikte olmayı düşünmeyi, aynı ortamda bile bulunmak istemezler. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir