Muhabbet Büyüsü

Muhabbet Büyüsü Nedir? 

Muhabbet büyüsü son zamanlarda çokça tercih edilmekte olan büyülerden bir tanesidir. Muhabbet büyüsünün diğer ismi ise sevgi büyüsü olarak geçmektedir. Muhabbet büyüsünün tercih edilmesinde ki en büyük amaç evli olan çiftlerin aralarında ki maddi sıkıntılardan dolayı sevginin tükenmesi, ufak tefek kavgalar sonucu aşkın bitmesi gibi sebeplerdir. Yine bu büyü ile birbirleri ile yeni sevgili olmuş kişilerin aralarına giren olumsuzlukları yok edebilmek içinde muhabbet büyüsü tercih edilmektedir. Aile içi geçimsizlik problemleri yok etmek için kullanılan muhabbet büyüsü, ayrıca çalışmış olduğunuz iş yerinde olumsuz durumları da yok edebilmektedir. 

Muhabbet büyüsü iyi emeller için yapıldığından dolayı ak büyüsü kategorisinde yer almaktadır. Ancak, yine de şunu söylemekte yarar vardır ki İslam dinine göre büyü yapmak ya da yaptırmak bir tür günahtır. Lakin, iyi emeller üzerine yapılan büyülerin günah olmadığına dair pek çok İslam alimi ya da evliyalarca da tartışma konusu olmuştur. Muhabbet büyüsünde ki asıl hedeflenen ise genel olarak insanların birbirlerinin aralarını açan olumsuz durumları ortadan kaldırabilmektedir. Aralarında husumet olan kişilere muhabbet büyüsü uygulandığı zaman her iki tarafta en kısa zaman diliminde geri barışarak, huzurlu ve mutlu bir hale gelmektedir. Muhabbet büyüsü çok etkili bir büyü olduğundan ötürü küs olan iki insana yapıldığı zaman sanki daha önce hiç kavga etmemişler gibi bir hale girerler ve aralarında oluşan samimiyet durumu eskiye nazaran daha da kuvvetli olur. 

Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır? 

Muhabbet büyüsünü hemen hemen her dine mensup olan medyum uygulayabilmektedir. Muhabbet büyüsünün birçok yapım çeşidi bulunmakta olup, bu çeşitler her medyuma göre farklılık göstermektedir. Ancak genel olarak muhabbet büyüsü ile alakalı olarak bir yapım metodundan bahsedecek olursak, bu büyü için öncelikli olarak büyü yapılacak kişilerden bir tanesinin büyünün yapıldığı ortamda ya kendisinin bulunması gerekmektedir ya da kendisine ait olan resmin bulunması gerekmektedir. Günümüz teknoloji çağı olduğundan dolayı fotoğraf konusunda akıllı cep telefonları sayesinde gönderim yapılabilmektedir. Hatta fotoğraf yerine büyü yapılacak kişi ya da kişilerin ufak bir videosunun çekilmesi büyünün uygulanmasına daha da etkili olacaktır. 

Muhabbet büyüsünü yaptıracak kişilere ilk tavsiyemiz bu büyü temiz emeller için yapılacağından ötürü Müslüman ve güvenilir bir medyumu bulmanız olacaktır. Çevrenizde daha önce muhabbet büyüsü yaptırmış olan akrabalarınız, dostlarınız, arkadaşlarınız ya da akrabalarınız var ise bu medyumu bulma konusunda zorluk yaşamayabilirsiniz. Ancak çevrenizde böyle bir şeyi yaptıran bir yakınınız yok ise internet ortamından da çeşitli araştırmalar sonucu güvenilir ve gerçek bir medyuma erişip, muhabbet büyüsünü yaptırabilirsiniz. 

Muhabbet büyüsünde büyü yapılacak kişilerden bir tanesinin fotoğrafı yeterli olsa da yine de bu büyü iki ya da daha fazla kişiye uygulanacak ise o kişilerinde resimlerinin olması daha iyi olacaktır. Bu büyüde diğer istenilen bilgiler ise; kişi ya da kişilerin anne isimleri, baba isimleri, kendilerinin doğum tarihleri, kişi ya da kişilerin isimleri gibi bir takım bilgilerdir. Bunların yanı sıra kişi ya da kişilere ait olan kendilerinin kullandıkları şahsi eşyaları ve mümkün ise kişi veya kişilerin kendilerinin yazmış olduğu ufak bir yazı örneği de gerekli olmaktadır. Ancak kendilerine ait bir yazı örneğine erişim zor ise gerek duyulmamaktadır. Büyünün yapımında ilk olarak kişi ya da kişilerin şahsi resimlerinin boş bir bölümüne yine kişi veya kişilere ait olan şahsi bilgilerin işlenmesi gerekmektedir.

Bilgiler işlendikten sonra bu bilgiler özel bir çember olan muhabbet çemberi içerisinde alınmalıdır. Daha sonra kişilerden alınmış olan şahsi eşyaları ve kendilerinin yazmış oldukları yazı örnekleri fotoğraflara tutturulmalıdır. Son aşamada ise fotoğraflar soğan ve sarımsak kabukları dolu olan bir su içerisine koyulup, bir gün bekletilmelidir. Diğer gün ise fotoğraflar çıkarılıp, kurutulduktan sonra rengi kırmızı olan bir bez parçasına sarılıp, kişilerden birisinin hane halkının ya da akrabalarının yer aldığı mezarlığa gömülmelidir. Bu şekilde muhabbet büyüsü tamamlanmış olmaktadır. Büyü etkisini ortalama 10 gün ile 20 arasında göstermektedir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir